İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Beyaz Eşya Alım Satım

Beyaz eşyalarınızı satmak için doğru yerdesiniz. Sektörde 15 yılı aşkın süredir en iyi hizmet kalitesini sizlere sunan firmamız, satmak istediğiniz beyaz eşyaları beyaz eşya alanlar kategorisinde almaktadır. Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri öncelikli ürün tiplerimizi oluşturuyor. Komple eşya alımlarında davlumbaz, fırın, ocak gibi ankastre beyaz eşyalarınızı da değerlendiriyoruz. Hemen butona tıklayarak fiyat teklifi isteyin.

BUZDOLABI ALANLAR

Tüm marka modeller, yeniden satın alınabilir oldukça firmamız tarafından değerlendirilebilir. Buzdolabı alan yerler kapsamında örneğin buzdolabınızı değiştirmek için satıyorsunuz. Ürünün motorunda ve elektronik aksamlarında sorun yoksa, teklif de doyurucu olacaktır. Ancak kozmetik görünüş olarak deforme ürünler bakım ve onarım işlemlerinden geçeceği için daha düşük teklifler alacaktır.

BUZDOLABI ALAN YERLER

İstanbul’da Avrupa Yakası’nın tüm ilçelerine aynı gün hizmet garantimiz var. Kendi nakliye araçlarımız olduğu için maliyetimiz daha düşük. Bu yüzden sizlere piyasa ortalamasının üzerinde teklifler verebiliyoruz. whatsApp üzerinden eşya fotoğrafları gönderin yeter. Hemen fiyatlandırıp satın almayı tamamlayalım. İkinci el beyaz eşya alanlar için hemen iletişime geçebilirsin.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALAN YERLER

Rüzgarspot ayrıcalıkları burada da bitmiyor. İstanbul’un Anadolu Yakası’ndan da toplu beyaz eşya alımı yapılabilmektedir. Ayrıca firmamızın sizlere sunmuş olduğu uygun fiyatlı ev eşyalarını da değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aynı iletişim numarasından ulaşarak satın alabileceğiniz eşyaları da mutlaka sorun. Beyaz eşya alımı yapmak üzere siz değerli müşterilerimizin taleplerini bekliyoruz.

Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp