İkinci El Eşya Alanlar

Ev Eşyalarını Güvenle sat!

Artık değiştirmek istediğiniz ev eşyalarını uzun süren ilan ve pazarlık sürecini beklemeden elden çıkarabilirsiniz. Üstelik gerçek değerinde ve aynı gün! İkinci el eşya alanlar üzerinden firmamıza ulaşıp teklif isteyin. Bunun için satmak istediğiniz ev eşyalarının fotoğraflarını bize WhatsApp üzerinden iletmeniz yeterlidir.

2.El Eşya Alan Yerler

Ruzgarspot üzerinden beyaz eşyalar, mobilyalar ve televizyonlar alınıp satılır. İstanbul Avrupa Yakası’nda her yere hızlıca ulaşabilen firmamızın 3 merkezi vardır. 2.el eşya alan yerler ve diğer tüm ev eşyası satma taleplerini bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz hızlıca fiyatlandırıp nakliye işlemini de ücretsiz olarak üstlenir. Ne uzun bekleme süreleri ne de nakliye, hamaliye gibi detaylar sizin düşüneceğiniz şeyler değil. Anlaştığımız parayı size elden teslim ettikten sonra belirlenen eşyaların tüm sorumluluğu bizimdir. Bu size büyük konfor sağlar. Ayrıca ek maliyetlerin önüne geçer.

İkinci El Eşya Alan Yerler

İstanbul Avrupa Yakası’nda Bahçelievler, Gaziosmanpaşa ve Esenyurt olmak üzere 3 merkezli hizmet ile kaliteyi yakalıyoruz. Adresinize yakın olan araçlarımız kısa süre içerisinde sizlere ek nakliye bedeli oluşturmaksızın kapınıza gelebilir. Fotoğraflama, fiyatta anlaşma ve nakliye gibi 3 basit adımdan sonra eşyalarınızı iyi fiyata satmanın keyfini süreceksiniz. Hemen bize ulaşarak teklif isteyin.

İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR NEDİR? NE İŞ YAPAR?

2000’li yıllardan itibaren İstanbul’dan başlayan arama motoru tanımlamalarıyla ikinci el eşya alanlar, ev eşyalarınızı alabilecek kişi ya da kurumları bulabileceğiniz sektörel bir kalıba dönüşmüştür. ikinci el eşya alım satım sektöründe hizmet veren spot mağazalar; veya Ruzgarspot.com gibi işi daha profesyonel ele almaya çalışan girişimlerle birlikte eşya alıcıları, sizlerin ”ikinci el eşya alanlar” vb aramalarıza ilan göstererek sizlere ulaşmaya çalışır. İkinci el eşya alan yerler gibi daha geniş kapsamlı aramalarla birçok firmadan fiyat alıp karşılaştırma yapabilirsiniz.

EV EŞYALARINI DAHA DEĞERLİ SATMAK İÇİN
DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER NELERDİR?

Sektörümüzü ve firmamızı da kısaca tanıttık. O halde ev eşyaları satışında maksimum kazanç elde etmenizin bazı püf noktalarını paylaşacağız. İkinci el eşya alan yerler gibi aramalar ile ev eşyası satmadan önce bilgi edinmeniz lehinize olacaktır. Bu adımları takip ettikten sonra inanın hangi şehirde kimle pazarlık yaparsanız yapın, eliniz güçlenecektir. Sizlerden ev eşyası alımı yapan firmanın da işini kolaylaştıracağınız için firma daha yüksek ödeme yapmaktan çekinmez. Satmak istediğiniz eşyalarının fotoğraflarını çekmeden önce iyice temizlemeniz büyük önem taşıyor. Özellikle buzdolabı satışında fotoğrafların buzdolabının iyice temizlendikten sonra çekilmesi fiyat artıran kriterlerin en önemlilerindendir.

1- Eşyaların Fotoğraflarını Çekmeden Önce Mutlaka Temizleyin!

Örneğin sizden buzdolabı alacak bir kişi veya spot mağaza ile pazarlık ediyorsunuz. Kişi ya da kurum sizden ürünü aldıktan sonra detaylı bir temizlik yaptırmadan ürünü satamaz. Yani bir kişinin iş gücü ve temizlik malzemelerini de teklif verdiği esnada önemseyecektir. Satışa hazır ürünler için emin olun, temizlik çok önemli bir fiyat belirleyicisidir. Sıradaki maddemiz de oldukça önemli. Km bazında size daha yakın olan firmaları tercih edebilirsiniz. Yakıt masrafının eşya bedelini çok aşağı çekmemesi için bu madde de oldukça önemlidir.
 

2- Size Çok Uzak Olmayan Eşya Alıcılarını Tercih Etmeye Çalışın!

Malum benzinin litresi 25 lirayı aştı ve bu durum nakliye bedellerini korkunç boyutlara yaklaştırmaya devam ediyor. Peki sizler ev eşyanızı satarken, alıcının adresinize geldiği sırada yaktığı yakıtı neden eşya bedelinizden düşesiniz? Örneğin Ruzgarspot.com İstanbul Avrupa Yakası’nda 3 merkezi ile sizlere en yakın noktadan ulaşım sağlar. Bahçelievler, Esenyurt ve Gaziosmanpaşa gibi 3 önemli merkezden neredeyse tüm İstanbul’a yalnızca 10-15 km mesafedeyiz! İkinci el eşya alanlar gibi bir sektör için büyük avantaj sağlayan bu durumdan sizler de faydalanabilirsiniz. En düşük yakıt masraflarıyla sizlere en yüksek eşya bedellerini sunmuş oluyoruz. İstanbul’da geliştirmiş olduğunuz sistemle ev eşyalarını satmak isteyen müşterilerimize daha yüksek fiyatlar sunabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaşayacağınız olası tüm olası problemlerde en büyük yardımcınız olacağımızın sözünü veriyoruz.

Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp