İkinci El Televizyon Alanlar

TELEVİZYON ALIM SATIM

Artık sıfır televizyon almak zor. İkinci el tv piyasası çok hızlı ve bu durumda artık kullanmadığınız tv modellerini ucuza vermenize lüzum yok. İkinci el televizyon alanlar üzerinden tv satmadan önce hesaplamanız gereken en önemli gider nakliye. Artık böyle hassas ve muhtemelen büyük televizyonları hasarsız biçimde onlarca km taşımak epey lüks haline geldi. Ruzgarspot.com, İstanbul Avrupa Yakası’nda toplam 3 merkezi ile nakliyeyi mümkün olan en düşük seviyelerde çözüyor. Ve televizyon satarken nakliye bedeli ödemediğiniz için kazancınız artıyor. Özellikle akıllı tv’lerinizden elde edeceğiniz kazancı artırmanızın yolları var.

TELEVİZYON ALAN YERLER

Daha kazançlı sattığınız eski televizyonunuzdan sonra yenisi için daha çok bütçe ayırmış olursunuz. Televizyon alan yerler üzerinden kazançlı tv satmanın bir diğer koşulu da ürünün temiz kullanılmış olmasıdır. Ekranı kırık, çizik, elektronik aksamları tamir gerektiren sorunlu cihazlar ya değerlendirilemez ya da tamir maliyetlerinin fazlalığından dolayı daha cüzi miktarlarda değerlendirilir. Smart tv olarak bilinen akıllı televizyon alımları dolayısıyla satıcısına daha çok kazandırabilir. Temiz kullanılan kozmetik açıdan tertemiz ürünler, faturası garantisi duran ürünler, kumanda ve kutuları, belgeleri tam olan televizyonlar en çok kazancı getirir.

İKİNCİ EL TV ALANLAR

İkinci el tv alanlar üzerinden pazarlık usulü televizyon satmadan önce bilmeniz gereken bir şey daha var. Hamaliye giderleri. Evet, çoğu spot mağazası taşıma işlerini günlük tuttuğu hamallara taşıtarak alışveriş yapar. İş başı daha yüksek maliyetle yapılan bu taşımanın bedeli büyük ihtimalle tv satıcısından düşülerek değer kaybının baş sorumlularından biri olacaktır. Ruzgarspot.com, ikinci el televizyon alımı yaparken de daima kendi daimi personeliyle çalışmalar yaptığı için hamaliye giderlerini düşünmez. Dolayısıyla tv satıcılarına bu bedeli yansıtmamıza gerek kalmaz. 

2. EL TV ALAN YERLER

Tüm kriterleri bildikten sonra televizyonunuz hakkında daha iyi pazarlık yapabileceksiniz. Zaten amacımız eşyaların değerinde alınıp satılmasıyla oluşacak pazardan kazanç elde etmektir. Ülkemizde hızla büyüyen ikinci el piyasası ev eşyalarında da yeterli fırsatları doğurmaktadır. Kafanızdaki tüm şüpheler giderildiyse hızlıca whatsapp üzerinden bize ulaşın. İkinci el televizyon alanlar hizmetinden siz de faydalanın. Sormak istedikleriniz için de haftanın 7 günü dilediğiniz anda whatsapp hattımızdan bize ulaşın.

Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp